Do čista s láskou

Uvažujete upratovanie Vašej spoločnosti alebo bytového domu nechať na odborníkov? Môžete tým získať profesionálny poriadok na pracovisku, menej povinností spojených s upratovaním a viac času pre Vás.

O nás

Po rokoch skúseností s upratovaním bytových domov sme rozšírili naše služby o ponuky pre podniky, obchodné centrá, administratívne budovy a pre všetkých, ktorým môžeme poskytnúť komplexné upratovacie služby. Každú službu prispôsobujeme individuálne vašim potrebám a požiadavkám. Snažíme sa zaistiť najvyššiu kvalitu služieb za rozumnú cenu. Veríme, že si každý zákazník zaslúži vysokú úroveň služieb a to je náš cieľ. Pokiaľ máte akékoľvek otázky alebo by ste chceli objednať naše služby, neváhajte nás kontaktovať.

Hodnoty spoločnosti

Dôverujeme si

Naša spoločnosť je založená na dôvere. Sme zodpovední a vždy dodržiavame naše sľuby. Veríme, že dôvera je základom silných vzťahov, a preto sa vždy usilujeme byť spoľahlivým partnerom pre našich klientov a spolupracovníkov.

Komunikujeme

Veríme, že každý problém má riešenie, kde iný vidia problém mi vidíme príležitosť. Naša otvorená komunikácia je základom pre efektívne riešenie všetkých výziev, s ktorými sa stretávame.

Sme láskavý

Staviame na láskavosť voči našim klientom aj spolupracovníkom, s cieľom spoločne budovať krajší svet. Veríme, že každý pozitívny krok a môžu vytvoriť pozitívnu zmenu vo svete okolo nás.

Naše služby

Upratovanie bytových domov

Ponúkame možnosť pravidelného, alebo jednorazového upratovania, od umývania a zametania podláh, umývania okien, výťahov, schránok, zábradlí, soklov, svietidiel až po všetky individuálne požiadavky. Samozrejmosťou sú EKO čistiace prostriedky a kvalitné pomôcky.

Upratovanie firemných priestorov

Všetky starosti týkajúce sa upratovania firemných priestorov vieme prebrať komplexne do našich rúk. Ponúkame možnosť pravidelného, alebo jednorazového upratovania pre:

  • Administratívne priestory
  • Komerčné priestory
  • Priemyselné podniky
  • Výrobné haly
  • Fitness centrá
  • Štátne zariadenia

Poskytujeme Vám služby ako: vysávanie, tepovanie, umývanie okien, strojové čistenie podláh, sanitácia, dezinfekcia, doplňovanie hygienických potrieb, zimná a letná údržba exteriéru.

Tepovanie

Pre domácnosti aj firmy ponúkame tepovanie čalúneného nábytku alebo čistenie a ošetrenie kožených častí nábytku. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Zapožičanie tepovacieho zariadenia aj s chémiou a inštruktážou 30€/24hodín

Údržba exteriéru

V prípade o letnú alebo zimnú údržbu vo Vašej spoločnosti nás neváhajte kontaktovať a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Letnú údržbu - kosenie, údržba zelene, stromov, kríkov Zimnú údržbu - odpratávanie snehu (ručné/strojové) posyp

HOUSEKEEPING

Komplexné upratovacie služby pre hotely a ubytovacie zariadenia. Či sa už jedná o upratovanie izieb, apartmánov spoločných priestorov, odvoz a dovoz bielizne, a ďalších služieb podľa Vašich požiadaviek. Neváhajte nás kontaktovať a urobíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Sme EKO

Na každom z nás záleží a preto sme sa rozhodli používať len čapované ekologické čistiace prostriedky ktoré sú šetrné k prírode. Veríme, že každému z nás záleží na ochrane prírody rovnako, preto sme sa pred niekoľkými rokmi rozhodli začať pracovať s čapovanými EKOlogickými čistiacimi prostriedkami, ktoré sú oveľa šetrnejšie k našej prírode. V prípade nových EKO nápadov v tejto oblasti nás prosím kontaktujte, každý inovatívny nápad uvítame!

Partneri

Upratovanie a čistenie sú našou špecializáciou už od roku 2016, pričom väčšinu našich klientov tvoria bytové domy. Pre nás to nie je len práca, ale poslanie, a preto sa snažíme ku každému zákazníkovi pristupovať individuálne a plne vyhovieť jeho potrebám. Našou samozrejmosťou je prichádzanie s novými technológiami, ktoré uľahčia prácu našim zamestnancom a zároveň vám poskytnú vyššiu kvalitu služieb. S nadšením sa vždy snažíme byť krok vpred a zlepšovať sa pre našich klientov.

190 +

BYTOVÝ PODNIK POPRAD, s.r.o.

E-byt správa domov, s.r.o.

Tatranský správcovský dom s.r.o.

SPRÁVA BYTOV A DOMOV, s.ro.